Masz pytanie?
Subskrypcja

Nabór do sekcji

Nagrody i wyróżnienia

Sekcje » Grupa Teatralna Arlekin » Nagrody i wyróżnienia


2000 r.
· Wyróżnienie za profesjonalizm i walory sceniczne za spektakl Balladyna na Przeglądzie Teatrów Szkolnych Pro Scenium w Poznaniu,
· Nagroda indywidualna dla Katarzyny Łęszczak za rolę Goplany na Przeglądzie Teatrów Szkolnych Pro Scenium w Poznaniu,
· Wyróżnienie za profesjonalizm aktorski na I Przeglądzie Kabaretów Szkolnych w Poznaniu.

2001 r.
· Wyróżnienie dla Patrycji Rusieckiej i Marcina Patana za kreacje aktorskie na Przeglądzie Teatrów Szkolnych Pro Scenium w Poznaniu.

2002 r.
· Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Grodzisk Wlkp. na I Przeglądzie Kabaretów Szkolnych Wesoła Buda w Grodzisku Wlkp.

2003 r.
· Wyróżnienie dla Grupy Teatralnej Arlekin na II Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp
· Nagroda Aktorska dla Łukasza Kucharzewskiego na II Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp.

2004 r.
· I miejsce na III Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp.
· Wyróżnienie dla Grupy Teatralnej Arlekin na XXII Forum Teatrów Szkolnych w Czarnkowie
· Nagroda Aktorska dla Łukasza Kucharzewskiego za rolę Poncjusza Piłata na XXII Forum Teatrów Szkolnych w Czarnkowie
· II miejsce dla Łukasza Kucharzewskiego w kategorii osób dorosłych w Turnieju Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Gnieźnie
· I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dla Pauliny Kluczyńskiej w Turnieju Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Gnieźnie

2005 r.
· Wyróżnienie dla Łukasza Kucharzewskiego w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Twórczości Stanisława Grochowiaka w Lesznie
· I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dla Jakuba Bielawnego w Turnieju Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gnieźnie
· III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dla Wojciecha Pewińskiego w Turnieju Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gnieźnie
· Wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dla Małgorzaty Piotrowiak w Turnieju Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gnieźnie
· I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych dla Agaty Bielawnej w Turnieju Recytatorskim Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gnieźnie
· Instruktorska Nagroda Specjalna dla Hanny Mańkowskiej – instruktora Grupy Teatralnej Arlekin /Turniej Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Gnieźnie/
· III miejsce na IV Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp.
· Nagroda za Indywidualność Sceniczną dla Jakuba Bielawnego w IV Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp.
· Nagroda za Indywidualność Sceniczną dla Łukasza Kucharzewskiego w IV Przeglądzie Kabaretów Szkolnych BudaFest w Grodzisku Wlkp.

Facebook