Masz pytanie?
Subskrypcja

Nabór do sekcji

Gronalia

Imprezy cykliczne » Gronalia

 

Festiwal Orkiestr GRONALIA 2016

organizowany jest z inicjatywy działającej w Grodzisku Wielkopolskim Grodziskiej Orkiestry Dętej.

Festiwal nie ma charakteru konkursowego. Mogą w nim wziąć udział zarówno typowe orkiestry dęte, jak również zespoły o bardziej urozmaiconym instrumentarium, np. z rozbudowaną sekcją instrumentów perkusyjnych, smyczkowych lub innych.

termin

20 sierpnia 2016 r.

przebieg

Orkiestry podczas koncertów zaprezentują dowolny program w koncercie galowym, w czasie nie przekraczającym 30 minut. Będą mogły również zaprezentować musztrę paradną. Miejscem koncertu będzie scena plenerowa w Parku Miejskim.

warunki uczestnictwa

Wyboru orkiestr dokonuje rada artystyczna, w skład której wchodzi kierownictwo Grodziskiej Orkiestry Dętej i Centrum Kultury RONDO – organizatorzy festiwalu. Orkiestry wytypowane do udziału w festiwalu zobowiązane są przesłać kartę zgłoszenia na adres organizatora (pocztą lub emailem) do 30 czerwca 2016 r.

Wszyscy uczestnicy festiwalu przyjeżdżają na własny koszt. Wykonawcy z regionu Wielkopolski będą zapraszani na konkretny dzień festiwalu (sobotę). Uczestnikom spoza Wielkopolski zagwarantowany będzie nocleg. W dniu festiwalowym organizatorzy zapewniają uczestnikom obiad i posiłek w plenerze.

Wszyscy biorący udział w festiwalu GRONALIA 2016 otrzymają upominki, dyplomy uczestnictwa i gadżety festiwalowe. Przewiduje się też ufundowanie nagrody publiczności dla najciekawszej orkiestry festiwalowej.

 

karta zgłoszeniowa 2016

 

 

Archiwum

 

 

Gronalia 2014

Facebook